🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Whiteline Modern Living Bruno Dining Table
The Bruno dining table, reinterpreted with a contemporary vibe and enhanced with the use of a single material, fits confidently in any dining setting.
Gray Oak Veneer Top & Base.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Color Code | FER |
| Material | Wood |
| Dimensions | W95" D43" H30" |
| Item Dimension | L95" W43" H40" |
| Carton Size | Box 1: L97" W46" H8" Box 2: L42" W24" H25" |
| Gross Weight (Lb) | 161 |
| Assembly Required | Yes |
| Packing Way | 1 pc 2 boxes |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.992 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








Whiteline Modern Living Bruno Dining Table
Whiteline Modern Living Bruno Dining Table
The Bruno dining table, reinterpreted with a contemporary vibe and enhanced with the use of a single material, fits confidently in any dining setting.
Gray Oak Veneer Top & Base.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Color Code | FER |
| Material | Wood |
| Dimensions | W95" D43" H30" |
| Item Dimension | L95" W43" H40" |
| Carton Size | Box 1: L97" W46" H8" Box 2: L42" W24" H25" |
| Gross Weight (Lb) | 161 |
| Assembly Required | Yes |
| Packing Way | 1 pc 2 boxes |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.992 |
Select Color
From $970.23
Original: $2,772.10
-65%Whiteline Modern Living Bruno Dining Table—
$2,772.10
$970.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Bruno dining table, reinterpreted with a contemporary vibe and enhanced with the use of a single material, fits confidently in any dining setting.
Gray Oak Veneer Top & Base.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Color Code | FER |
| Material | Wood |
| Dimensions | W95" D43" H30" |
| Item Dimension | L95" W43" H40" |
| Carton Size | Box 1: L97" W46" H8" Box 2: L42" W24" H25" |
| Gross Weight (Lb) | 161 |
| Assembly Required | Yes |
| Packing Way | 1 pc 2 boxes |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.992 |






















