š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Whiteline Modern Living Blake TV Unit
Conceived as a true piece of architecture, resting on polished stainless steel base, the Blake TV stand is a furnishing piece that is not only decorative, but also functional.
Features
- 5mm Tempered Crystal Frosted Glass Top.
- Matte white.
- Polished Stainless Steel base.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Color Code | CQH |
| Material | MDF |
| Dimensions | W91" D18" H19" |
| Item Dimension | W91" D18" H19" |
| Carton Size | W94" D20" H21" / 215 LB |
| Gross Weight (Lb) | 215.00 |
| Assembly Required | No |
| Packing Way | 1 pc 1 box |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.75 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Whiteline Modern Living Blake TV Unit
Whiteline Modern Living Blake TV Unit
Conceived as a true piece of architecture, resting on polished stainless steel base, the Blake TV stand is a furnishing piece that is not only decorative, but also functional.
Features
- 5mm Tempered Crystal Frosted Glass Top.
- Matte white.
- Polished Stainless Steel base.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Color Code | CQH |
| Material | MDF |
| Dimensions | W91" D18" H19" |
| Item Dimension | W91" D18" H19" |
| Carton Size | W94" D20" H21" / 215 LB |
| Gross Weight (Lb) | 215.00 |
| Assembly Required | No |
| Packing Way | 1 pc 1 box |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.75 |
$758.76
Original: $2,167.90
-65%Whiteline Modern Living Blake TV Unitā
$2,167.90
$758.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Conceived as a true piece of architecture, resting on polished stainless steel base, the Blake TV stand is a furnishing piece that is not only decorative, but also functional.
Features
- 5mm Tempered Crystal Frosted Glass Top.
- Matte white.
- Polished Stainless Steel base.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Color Code | CQH |
| Material | MDF |
| Dimensions | W91" D18" H19" |
| Item Dimension | W91" D18" H19" |
| Carton Size | W94" D20" H21" / 215 LB |
| Gross Weight (Lb) | 215.00 |
| Assembly Required | No |
| Packing Way | 1 pc 1 box |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.75 |










