Whiteline Modern Living Cube Square Coffee Table
The Cube coffee table is a furnishing accessory with an obvious sartorial style, thanks to the consistency of the marble material, creating an ageless element.
On back order until March 2021 :( sorry for the inconvenienceĀ
Cube Square Black or White high gloss Marble coffee table, with casters.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Material | Marble |
| Dimensions | W35 D35 H11 |
| Shape | Square |
| Carton Size | W40 D40 H15 / 242 lbs |
| Assembly Required | No |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.50 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








Whiteline Modern Living Cube Square Coffee Table
Whiteline Modern Living Cube Square Coffee Table
The Cube coffee table is a furnishing accessory with an obvious sartorial style, thanks to the consistency of the marble material, creating an ageless element.
On back order until March 2021 :( sorry for the inconvenienceĀ
Cube Square Black or White high gloss Marble coffee table, with casters.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Material | Marble |
| Dimensions | W35 D35 H11 |
| Shape | Square |
| Carton Size | W40 D40 H15 / 242 lbs |
| Assembly Required | No |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.50 |
Original: $1,202.70
-65%$1,202.70
$420.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Cube coffee table is a furnishing accessory with an obvious sartorial style, thanks to the consistency of the marble material, creating an ageless element.
On back order until March 2021 :( sorry for the inconvenienceĀ
Cube Square Black or White high gloss Marble coffee table, with casters.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Material | Marble |
| Dimensions | W35 D35 H11 |
| Shape | Square |
| Carton Size | W40 D40 H15 / 242 lbs |
| Assembly Required | No |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.50 |























