🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Whiteline Modern Living Wisdom Pendant Lamp
Create an eye-catching constellation effect in any space with our Wisdom Pendant Lamp. Made with Black iron and White glass the Wisdom pendant lamp is sure to get your guests' attention.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Color Code | OUS |
| Material | Iron |
| Dimensions | W90.5" D18" H17" |
| Item Dimension | W90.5" D18" H17" |
| Carton Size | Box 1: L38" W12" H7" Box 2: L80" W15" H15" |
| Gross Weight (Lb) | 28 |
| Assembly Required | Yes |
| Packing Way | 1 pc 2 boxes |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.33 |
| Materials | Iron, Glass |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Whiteline Modern Living Wisdom Pendant Lamp
Whiteline Modern Living Wisdom Pendant Lamp
Create an eye-catching constellation effect in any space with our Wisdom Pendant Lamp. Made with Black iron and White glass the Wisdom pendant lamp is sure to get your guests' attention.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Color Code | OUS |
| Material | Iron |
| Dimensions | W90.5" D18" H17" |
| Item Dimension | W90.5" D18" H17" |
| Carton Size | Box 1: L38" W12" H7" Box 2: L80" W15" H15" |
| Gross Weight (Lb) | 28 |
| Assembly Required | Yes |
| Packing Way | 1 pc 2 boxes |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.33 |
| Materials | Iron, Glass |
Select Color
From $581.88
Original: $1,662.50
-65%Whiteline Modern Living Wisdom Pendant Lamp—
$1,662.50
$581.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Create an eye-catching constellation effect in any space with our Wisdom Pendant Lamp. Made with Black iron and White glass the Wisdom pendant lamp is sure to get your guests' attention.
Specifications
| Use Quantity Ranges Based Stock Status | No |
|---|---|
| Color Code | OUS |
| Material | Iron |
| Dimensions | W90.5" D18" H17" |
| Item Dimension | W90.5" D18" H17" |
| Carton Size | Box 1: L38" W12" H7" Box 2: L80" W15" H15" |
| Gross Weight (Lb) | 28 |
| Assembly Required | Yes |
| Packing Way | 1 pc 2 boxes |
| Origin | China |
| Pack Volume (CBM) | 0.33 |
| Materials | Iron, Glass |


















