Whiteline Modern Living Liam Console
Our Liam console is a statement piece made to wow your guests. Uniquely designed in a Matte Red color and comes with two drawers. It can be used as a desk as well.
Specifications
| SKU | CO1646-RED |
| UPC | 696576751226 |
| Warranty Info | Brand New |
| Drawer | 2 |
| Color | Red |
| Finish | High Gloss |
| Weight | 40 lbs. |
| Depth | 18" |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | Yes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Whiteline Modern Living Liam Console
Whiteline Modern Living Liam Console
Our Liam console is a statement piece made to wow your guests. Uniquely designed in a Matte Red color and comes with two drawers. It can be used as a desk as well.
Specifications
| SKU | CO1646-RED |
| UPC | 696576751226 |
| Warranty Info | Brand New |
| Drawer | 2 |
| Color | Red |
| Finish | High Gloss |
| Weight | 40 lbs. |
| Depth | 18" |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | Yes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Our Liam console is a statement piece made to wow your guests. Uniquely designed in a Matte Red color and comes with two drawers. It can be used as a desk as well.
Specifications
| SKU | CO1646-RED |
| UPC | 696576751226 |
| Warranty Info | Brand New |
| Drawer | 2 |
| Color | Red |
| Finish | High Gloss |
| Weight | 40 lbs. |
| Depth | 18" |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | Yes |




















