Whiteline Modern Living Miami Bench Black
Features
- Product materials: Stainless Steel, Faux Leather
- Upholstery: Black Faux Leather
- Assembly Required: Yes
- Bench: W52" D24" H16"
Specifications
| Brand | Whiteline |
| Series | Miami Series |
| SKU | BK1754-GRY/LGRY |
| UPC | 799430192996 |
| Warranty Info | Brand New |
| Style | Bench |
| Color | Black, Red, White |
| Upholstery | Faux Leather |
| Weight | 47 lbs. |
| Depth | 24" |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | Yes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Whiteline Modern Living Miami Bench Black
Whiteline Modern Living Miami Bench Black
Features
- Product materials: Stainless Steel, Faux Leather
- Upholstery: Black Faux Leather
- Assembly Required: Yes
- Bench: W52" D24" H16"
Specifications
| Brand | Whiteline |
| Series | Miami Series |
| SKU | BK1754-GRY/LGRY |
| UPC | 799430192996 |
| Warranty Info | Brand New |
| Style | Bench |
| Color | Black, Red, White |
| Upholstery | Faux Leather |
| Weight | 47 lbs. |
| Depth | 24" |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | Yes |
Original: $663.10
-65%$663.10
$232.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Features
- Product materials: Stainless Steel, Faux Leather
- Upholstery: Black Faux Leather
- Assembly Required: Yes
- Bench: W52" D24" H16"
Specifications
| Brand | Whiteline |
| Series | Miami Series |
| SKU | BK1754-GRY/LGRY |
| UPC | 799430192996 |
| Warranty Info | Brand New |
| Style | Bench |
| Color | Black, Red, White |
| Upholstery | Faux Leather |
| Weight | 47 lbs. |
| Depth | 24" |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | Yes |




















